Asistence a vstup do bazénu na půl roku pro Jakuba

Jakub Rychlík je kardiolog, je mu 32 let a má dvě malé děti. Celý svůj dosavadní život zasvětil tomu, aby mohl pomáhat druhým. Nenapadlo by ho, že se tak brzy ocitne v roli pacienta, který si už ve svých devětadvaceti letech vyslechl diagnózu ALS.
 
Jakub byl ještě před pár lety aktivní rekreační sportovec. Teď mu však nezbývá mnoho aktivit, které může jako pacient s ALS provozovat. I z toho důvodu, že je téměř vždy nutná asistence druhé osoby. Má ale přání, které mu společně můžeme splnit.
Rád by dvakrát týdně docházel plavat za pomoci asistenta do bazénu v Jihlavě, který již několikrát navštívil. osobní asistence stojí průměrně 150kč na hodinu.Vhodná pohybová aktivita, jako například právě plavání, má nemalé benefity, jak pro tělo, tak duši.
 
 

Pomozte nám splnit toto přání.

 

Jakubovo přání: Asistence a vstup do bazénu na půl roku

Požadovaná částka: 34 080 Kč

(osobní asistence 2x týdně na 4 hodiny, na půl roku je to 28 800 a vstup do bazénu 110 kč za jeden vstup tzn. na 6 měsíců 5280 kč​)

 

Poděkování

Děkujeme panu Gardlovi a celé firmě Vodní sporty v Jihlavě na Bedřichově za pronájem bazénu a velmi ochotný přístup. Děkujeme Domácímu hospicu Vysočina za bezproblémovou komunikaci, za sympatické paní asistentky a celkově výbornou spolupráci. Děkujeme organizaci Alsa za prvotní pošťouchnutí a za zajištění sbírky a samozřejmě vám všem, kteří jste nás dostali do vody. Moc si vaší pomoci vážíme.

Přispěvovatelů na tento projekt:

67

Z požadované částky 34 080 Kč

je vybráno:

146%

49 700 Kč

Kampaň je již ukončena

Pomozte částkou:

podpora a platba vyžaduje stát se dárcem nebo se přihlásit