Rekondiční pobyt - 150 000 Kč

3 - 5.5.2020 budeme pořádat již pátý rekondiční pobyt. Tentokrát se na Vás budeme těšit v Hotelu Studánka. Rekondiční pobyt je určen pro 10 pacientů a jejich rodiny. Cena takového pobytu je 150 000 Kč. Pacientům a jejich rodinách plně hradíme ubytování, stravu, cvičení, konzultace.

Proč přispět na tento projekt

  • koncentrace všech odborníků na jednom místě
  • společné zážitky, výměna zkušeností, seznámení s všemi stádii ALS

Proč je rekondiční pobyt pro naše pacienty tak důležitý?

Individuální konzultace samozřejmostí

Po celý rekondiční pobyt byli všichni odborníci připravení poskytnout pacientům individuální konzultace. Ne každý totiž chce a dokáže sdílet vše veřejně a s ostatními. Jednou z nich byla i logopedka Tereza Lištvanová. Rodiny se často obraceli ale i na ředitelku Evu Baborovou, lékařky Janu Milerovou a Terezu Uhrovou či nutriční specialistku Editu Weidenthalerovou.

Cenné sdílení osobních zkušeností

Velmi přínosnou součástí rekondičních pobytů jsou i oddělená skupinová sezení pacientů a rodinných příslušníků. Tentokrát je vedly psychiatričky MUDr. Jana Milerová a MUDr. Tereza Uhrová. Pacienti i rodinní příslušníci mají příležitost si navzájem předat zkušenosti a sdílet své pocity. Ti, kteří o pacienty trpící onemocněním ALS pečují, své blízké milují a rozdali by se pro ně, ale často se cítí unavení, zažívají pocity strachu i beznaděje. „Je skvělé zjistit, že to, co prožíváme, se děje i v ostatních rodinách,“ přiznala Monika, jejíž manžel trpí ALS 3 roky.

 

Pomozte nám splnit tento projekt.

Požadovaná částka: 150 00 Kč

 

Přispěvovatelů na tento projekt:

2

Z požadované částky 150 000 Kč

je vybráno:

1%

1 200 Kč

Kampaň je již ukončena

Pomozte částkou:

podpora a platba vyžaduje stát se dárcem nebo se přihlásit