Sbírka a velké díky pro sestřičky

Sestřičky, které v rodině Petra pomáhají zcela dobrovolně a bez nároku na honorář tak společně s manželkou zajišťují veškerou zdravotní a samozřejmě i pečovatelskou péči.

Protože je rodina v nepříznivé finanční situaci, nemůže si dovolit sestřičky finančně ohodnotit tak, jak by si zasloužily. Do rodiny v posledních letech docházelo šest sestřiček. K podpoře si rodina vybrala dvě z nich. Jedná se o dvě úžasné bytosti Martinu a Sáru (maminku s dcerou), které v domácnosti pomohly se vším, co bylo potřeba a v současné době se stejnou obětavostí starají už více než rok o covidové pacienty v Krajské nemocnici Tomáše Bati ve Zlíně na oddělení ARIM NIP. I díky nim je jistě spousta lidí stále mezi námi.

Petr i s rodinou by jim tak jejich obětavost a práci srdcem rádi vrátili a požádali o podporu pro Sáru a Martinu, aby si mohly společně zajet na dovolenou či wellnes a konečně si užít odpočinku a času jedna na druhou Samozřejmě až se situace zlepší a ony si budou jisté, že to na oddělení bez nich zvládnou.

Petr s Marianou jsou přesvědčeni, že většina lidí má podobnou zkušenost a má svoji sestřičku, které by chtěli z různých důvodů tímto způsobem poděkovat. A nemusí to být jen sestřička, či sanitářka, ale třeba i pomocný personál, který je v nemocnicích často opomíjen a právě ten přináší pacientům pocit, že se o ně někdo zajímá. Byli by rádi, kdyby se tato myšlenka stala inspirací, jak podpořit co nejvíce zdravotníků, vždyť jsou to ti, kteří za nás bojují.

Pojďme společně vyjádřit podporu těm, kteří pro nás dělají vše, co potřebujeme a nehledí přitom na vlastní zájmy. Podpořme každý svou sestřičku, zaslouží si to!

Díky, díky, díky!

 

Pomozte nám splnit toto přání.

 

Přání od Petra: Sbírka a velké díky pro sestřičky

Požadovaná částka: 30 000 Kč

Přispěvovatelů na tento projekt:

21

Z požadované částky 30 000 Kč

je vybráno:

61%

18 300 Kč

Kampaň je již ukončena

Pomozte částkou:

podpora a platba vyžaduje stát se dárcem nebo se přihlásit