Stolek k posteli a knihy pro Petra

Petru Zedníkovi je 48 let, s onemocněním ALS statečně bojuje již osmým rokem. Petr je zcela nehybný, v péči své manželky, má zavedenou tracheostomii.

S manželkou mají dvě malé holčičky, tři a čtyři roky. Už kvůli nim se snaží žít v rámci možností běžný život, jako rodina komunikovat prostřednictvím počítače s komunikátorem Tobii, neztrácet humor a nadhled. Petr si oblíbil čtení knížek, protože je to oproti koukání do počítače příjemná změna, jeho přáním je stolek k posteli, na který by bylo možné vhodné umístit stojan na knihy, který mu rodina věnovala k vánocům a knihy jeho oblíbených autorů. Četba prý rozvíjí fantazii a fantazie nezná hranic... už vůbec ne limity v podobě pokoje, lůžka nebo dokonce vlastního těla.

Pomozte nám splnit toto přání.

 

Petrovo přání: stolek k posteli a knihy jeho oblíbených autorů

Požadovaná částka: 6000 Kč

 

 

Poděkování

Petrovi se splnilo přání! Ode dneška má o zábavu postaráno. Díky stolečku a mnoha krásným knihám se může přenést do světa, který je tomu jeho vzdálený, ale možná místy trochu podobný. Děkujeme všem, kteří Petrovo přání pomohli naplnit a ALSA, z.s. za zprostředkování sbírky i úsilí při shánění knížek. A v neposlední řadě i panu Jardovi, který Petrovi nedostupnou knihu okopíroval. Všichni jste skvělí!!! 

Přispěvovatelů na tento projekt:

14

Z požadované částky 6 000 Kč

je vybráno:

130%

7 800 Kč

Kampaň je již ukončena

Pomozte částkou:

podpora a platba vyžaduje stát se dárcem nebo se přihlásit